2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC400FN02-W |
| Diagonale Afmeting | 40" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(3)×2160, UHD 110PPI |
| Pixelformaat | - |
| Actief Gebied | 884.736(B)×497.664(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 899.6(B)×513.95(H)×1.4(D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Glasdiepte | - |
| Weergavekleuren | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | 1.50Kgs (Typ.) |
| Oppervlak | Antireflectie (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | PVA3, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G naar G) |
| Transmissiviteit | 7.3% (Typ.)(met Polarizer) |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | TV Sets |
| Driver IC | COFSuggest 8 source chips |
| Signaalinterface | V-by-One 8 lane, 51 pinsConnector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |