2026-03-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC320HF02-W |
| Diagonale Afmeting | 32.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 698.4(B)×392.85(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 710.4(B)×406.45(H)×1.4(D) mm |
| Oppervlak | Antiglare (Haze 2.3%), Harde coating (2H) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | 6 (Typ.)(G tot G) |
| Glasdiepte | 0.50+0.50 mm |
| Transmissiviteit | 4.8% (Typ.)(met Polarizer) |
| Weergavekleuren | 1.07B 100%sRGB |
| Lamp Type | Geen B/L |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC | COF Ingebouwd 6 bronchips |
| Paneel Gewicht | 850g (Typ.) |
| Toepassing | TV Sets |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |