2026-04-10
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC320AN17-W |
| Diagonale Afmeting | 32,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1366×768(RGB), WXGA 49PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 697,685(B)×392,256(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 713(B)×410,5(H)×1,3(D) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Glasdikte | - |
| Kleurdiepte | 16,7M 99% sRGB |
| Gewicht | 900g (Typ.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 2,3%), Harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | SVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Reactie | 20 (Typ.)(G naar G) ms |
| Transmissiviteit | 6,9% (Typ.)(met Polarizer) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Touchscreen | Zonder |
| Driver IC lijst | Ingebouwde COF1 bronchips |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12,0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |