2026-04-10
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LSC320AN12-W |
| Diagonale Afmeting | 32.0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1366×768(RGB), WXGA 49PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 697.685(B)×392.256(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek(mm) | 713 × 410.5× 1.3 (B×H×D) |
| Behandeling | Antireflectie |
| Luminantie | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 20 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Glasdikte | 0.40+0.50 mm |
| Transmissiviteit | - |
| Kleurdiepte | 16.7M 68%NTSC |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Massa | 800g (Typ.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |