2026-04-10
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LMS500HF16 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480×272 ((RGB), WQVGA 109PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 110.88 ((W) × 62.832 ((H) mm |
| Bezelopening | 116.3 ((W) × 67.3 ((H) mm |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 17/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 70/70/70/70 (type) |
| Operatiemodus | VA, normaal zwart, TMR |
| Ondersteunende kleur | 65K 47%NTSC |
| Lichtbron | WLED [7S2P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | 65.4g (Type.) |
| Ontworpen voor | Handheld & PDA |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | PCAP, I2C |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 4-bit), 50 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.3V (type) (VDDIO/VDD) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C |