2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LMS430HF28 |
| Diagonale Afmeting | 4.3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480×272(RGB), WQVGA 128PPI |
| Pixelformaat | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 95.04(B)×53.856(H) mm |
| Bezel Opening | 96.44(B)×55.23(H) mm |
| Buitenafmetingen | 105.5(B)×67.2(H)×2.95(D) mm |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kijkhoek | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste Weergave op | Symmetrie |
| Weergavekleuren | 16.7M 50%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | 45.0g (Typ.) |
| Oppervlak | - |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | VA, Normaal Zwart, Transflectief |
| Responstijd | 17/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lamp Type | 10S1P WLED, Zonder Driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Automotive Display、Draagbare Navigatie |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 kanaal, 8-bit), 50 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C ;Opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C |