2026-03-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LMS241GF78-001 |
| Diagonale Afmeting | 2,4" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 240(RGB)×320, QVGA 166PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 36,72(B)×48,96(H) mm |
| Bezel Opening | 38,12(B)×50,36(H) mm |
| Omtrek(mm) | 41,32 × 60,26× 2,25 (H×V×D) |
| Behandeling | Hardcoating (2H) |
| Luminantie | 350 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K 70%NTSC |
| Achtergrondverlichting | 1S4PWLED, Geen Driver |
| Massa | TBD |
| Gebruikt voor | Handheld & PDA |
| Verversingssnelheid | 90Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | 9-bit 8080 parallel, 30 pins Connector |
| Spanningsvoorziening | 2,8V (Typ.) |
| Max. Waarderingen | Opslag Temp.: -35 ~ 80 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C |