2026-04-30
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G270ZAN01.5 |
| Panelgrootte | 27.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 163PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 596.16 × 335,34 mm (H × V) |
| Bezelopening | 601.6 × 340,16 mm (H × V) |
| Grootte van de contour | 613.6 × 356,85 × 14,95 mm (H×V×D) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 (type) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 93% DCI-P3 |
| Typ van de lamp | WLED [15S4P×2CN], 50 km uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 2.70 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Industriële medische beeldvorming |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Signalinterface | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatie: 0 ~ 50 °C; opslag: -20 ~ 60 °C |