2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G270ZAN01.3 |
| Paneel Grootte | 27,0 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 596,16(B)×335,34(H) mm |
| Bezel Opening | 602,0(B)×340,4(H) mm |
| Afmetingen | 630(B)×368,2(H)×19,8(D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) (Transmissie) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 16/25 (Typ./Max.)(Tr+Td) ms |
| Weergavekleuren | 16,7M , 99% Adobe RGB |
| Lamp Type | 10S8P WLED , 30K uur, zonder driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 3,40Kg (Typ.) |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Industriële Medische Beeldvorming |
| Signaal Interface | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5,4G/lane) , 51 pins , terminal |
| Ingangsspanning | 12,0V (Typ.) |
| Omgeving | Gebruik: 0 ~ 50 °C ; Opslag: -20 ~ 60 °C |