2026-05-11
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G270ZAN01.2 |
| Panelgrootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 163PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 596.16 ((W) × 335.14 ((H) mm |
| Helderheid | 800 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AMVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 90% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur |
| Frequentie. | 144 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Ontworpen voor | Industriële medische beeldvorming buiten hoge helderheid |
| Signalinterface | eDP |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |