2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G270QAN02.0 |
| Panelgrootte | 27.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440 Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 606.44 ((W) × 355.56 ((H) × 15.03 ((D) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 8/8 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 99% sRGB. |
| Typ van de lamp | WLED [4 strings], 30K uur, geen bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 3.50kg (type.) |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | 70 pin LVDS (4 ch, 8-bit), terminal |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |