2026-05-11
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G270QAN01.3 |
| Diagonale maat | 27,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 596,736(B)×335,664(H) mm |
| Randopening | - |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1600:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8/8 (typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16,7M 98%DCI-P3 |
| Lamptype | WLED, 30.000 uur, zonder chauffeur |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | - |
| Sollicitatie | Industriële, medische beeldvorming |
| Signaalinterface | LVDS (4 kanalen, 8-bit), 92-pins connector |
| Ingangsspanning | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |