2026-05-11
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G270HAN01.1 |
| Diagonale maat | 27,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 597,888(B)×336,312(H) mm |
| Randopening | 602(B)×340,4(H) mm |
| Overzicht (mm) | 630 × 368,2× 23,4 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld |
| Luminantie | 1000 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 14 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Kleurdiepte | 1.07B 91% DCI-P3 |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Massa | 3,40 kg (typ.) |
| Gebruikt voor | Industrieel, medische beeldvorming, hoge helderheid buiten |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS, 51-pins connector |
| Spanningstoevoer | 12,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |