2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G240UAN01.1 |
| Panelgrootte | 24.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200 WUXGA 94PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 518.4 ((W) × 324 ((H) mm |
| Bezelopening | 521.4 ((W) × 327.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 546.4 ((W) × 352 ((H) × 18,6 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 850 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 14 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 1.07B, 88% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 3.67/3.75 kg (type/max.) |
| Toepassing | Industriële medische beeldvorming buiten hoge helderheid |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | 51 pins LVDS (2 ch, 10 bit), terminal |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |