2026-05-14
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G230HAN01.0 |
| Diagonale maat | 23,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 509,184(B)×286,416(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek afm. | 533,2(H)×312(V)×11(D) mm |
| Behandeling | Ontspiegeld |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 8/8 (typ.)(Tr/Td), 14 (typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 16,7 miljoen 72% NTSC |
| Lichtbron | WLED |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Industrieel, gamen |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Voeding | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |