2026-04-25
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G215HVN01.3 |
| Panelgrootte | 21.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezelopening | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 23.5 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 1000 cd/m2 (type) |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | VA, meestal zwart, transmittief. |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 20/5 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 18S4P × 2CN WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Gewicht van het paneel | 10,85 ± 0,19 kg |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |