2026-05-11
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G215HVN01.001 |
| Paneelgrootte | 21,5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080 FHD 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 476,64 × 268,11 mm (H×V) |
| Randopening | 479,84× 271,31 mm (H×V) |
| Omtrekgrootte | 495,6 × 292,2 × 13,2 mm (H×V×D) |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 5000:1 (standaard) (transmissie) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 20/5 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16,7M, 98% sRGB |
| Lamptype | WLED [13S5P] , 50.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Paneelgewicht | 160 g (typ.) |
| Signaalinterface | 30-pins LVDS (2 kanalen, 8-bit), terminal |
| Ingangsspanning | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |