2026-04-25
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G215HAN01.2 |
| Panelgrootte | 21.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm |
| Bezelopening | 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 497.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 12/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 12S4P WLED, 50K uur, zonder bestuurder. |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht | 1.74kg (type.) |
| Toepassing | Industriële medische beeldvorming |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |