2026-05-14
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G190ETN01.001 |
| Diagonale maat | 19,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 376,32(B)×301,056(H) mm |
| Randopening | 380,0(B)×305,08(H) mm |
| Overzicht (mm) | 396 × 324× 11,7 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld |
| Luminantie | 350 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/80/80 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 3,6/1,4 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | - |
| Werkmodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Kleurdiepte | 16,7M 92%DCI-P3 |
| Achtergrondverlichting | WLED, 30.000 uur, geen chauffeur |
| Massa | 1,80 kg (typ.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Spanningstoevoer | 5,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |