2026-04-30
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G190EAN01.6 |
| Paneel Grootte | 19,0 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 376,32(H)×301,056(V) mm |
| Bezel Opening | 380,32(H)×305,06(V) mm |
| Afmetingen | 396(H)×324(V)×15,8(D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 330 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Typ.) [Transmissie] |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Weergavekleuren | 16,7M , 72% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 50K uur, met LED driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 1,70±0,15Kgs |
| Touchscreen | Zonder |
| Toepassing | Industrieel Medische Beeldvorming Buiten Hoge Helderheid |
| Signaal Interface | LVDS (2ch, 8-bit) |
| Ingangsspanning | 5,0V (Typ.) |
| Omgeving | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 60 °C |