2026-04-24
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G190EAN01.0 |
| Panelgrootte | 19.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA, 86PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Bezelopening | 380.32 ((W) × 305.06 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 396 ((W) × 324 ((H) × 17,5 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 13/12 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 9S6P WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.55kg (type.) |
| Toepassing | Industriële / medische beeldvorming |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |