2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G185XTN01.1 |
| Panelgrootte | 18.5 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 84PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Bezelopening | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 430.4 ((W) × 254.7 ((H) × 11.1 ((D) mm |
| Oppervlakte | Matte, harde coating (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Type) [Oordrag] |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 8 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 72% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 1.44kg (max.) |
| Signalinterface | eDP (1 rijbaan), eDP1.2, 30 pinnen, terminal |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werk: 0 ~ 60 °C; opslag: -20 ~ 60 °C |