2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G170ETN03.1 |
| Paneel Grootte | 17,0 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)×1024[SXGA] 96PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 337,92(B)×270,336(H) mm |
| Bezel Opening | 341,7(B)×274,1(H) mm |
| Afmetingen | 358,5(B)×296,5(H)×10,8(D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Typ.) [Transmissie] |
| Kijkhoek | 85/85/80/80 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Responstijd | 3,8/1,2 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Weergavekleuren | 16,7M , 72% NTSC |
| Lamp Type | 9S4P WLED , 30K uur, zonder driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 1,27Kg (Typ.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , terminal |
| Ingangsspanning | 5,0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |