2026-04-29
| Merken | AUO |
| Model P/N | G170EG01 V104 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 12.95 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 80/80/60/80 (type) |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht | 1.35kg (type.) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 20/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 85 °C |