2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G156XW01 V101 |
| Panelgrootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 100PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Bezelopening | 347.54 ((W) ×196.83 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 363.8 ((W) × 215.9 ((H) × 17.35 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 6/2 (Type) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.25/1.35 kg (type/max.) |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinnen |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |