2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G156XTN02.0 |
| Paneel Grootte | 15,6 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 344.232(h)×193.536(v) |
| Afmetingen | 359,5 (h) × 223,8 (v) × 3,2 (t) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 220 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) (Transmissie) |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Responstijd | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Weergavekleuren | 262K , 45% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 15K uur, met LED driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 380g (Max.) |
| Signaal Interface | 30 pins eDP (1 Lane) , eDP1.2 , terminal |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |