2026-05-11
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G156XTN01.2 |
| Paneelgrootte | 15,6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1366(RGB)×768, WXGA, 100PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 344,232(B)×193,536(H) mm |
| Randopening | 347,06(B)×196,49(H) mm |
| Omtrekgrootte | 363,8(B)×215,9(H)×9,57(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (standaard) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/70/80 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Reactietijd | 10 (typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16,7 miljoen 62% NTSC |
| Lamptype | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | 860 g (typ.) |
| Signaalinterface | eDP (1 baan), eDP1.2, 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |