2026-04-29
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | G156HTN02.1 |
| Schermgrootte | 15.6" |
| Schermtype | LCM , a-Si TFT-LCD |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI |
| Indeling | RGB Verticale streep |
| Actief gebied (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Omtrek (mm) | 363.8 × 215.9 × 9.8 (H×V×D) |
| Randgebied (mm) | 347.06 × 196.49 (H×V) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED , 50K uur , Met LED-driver |
| Gewicht | 1.04Kg (Max.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 70 °C |