2026-05-19
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G156HAN05.1 |
| Diagonale maat | 15,6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 344,16(B)×193,59(H) mm |
| Randopening | - |
| Helderheid | 300 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16,2M 100% sRGB |
| Lamptype | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | - |
| Sollicitatie | Industrieel |
| Signaalinterface | eDP (2 rijstroken), eDP1.2connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |