2026-04-25
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G156HAN03.0 |
| Panelgrootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 350.66 ((W) × 216.15 ((H) × 3.2 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.2M 45% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 370 g (maximaal.) |
| Signalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.2, 30 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |