2026-04-30
| Merken | AUO |
| Model P/N | G156HAN02.302 |
| Diagonale grootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezelopening | 347.06 ((W) ×196.49 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 363.8 ((H) × 215.9 ((V) × 9.3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 99% sRGB |
| Lichtbron | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Gewicht | 600/660 g (type/max.) |
| Ontworpen voor | Industriële / medische beeldvorming |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |