2026-05-20
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G156HAN02.2 |
| Paneelgrootte | 15,6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 344,16(B)×193,59(H) mm |
| Randopening | 347,06(B)×196,49(H) mm |
| Omtrekgrootte | 363,8(B)×215,9(H)×9,8(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16,2M 99% sRGB |
| Lamptype | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | 900/990 g (typ./max.) |
| Signaalinterface | eDP (2 rijstroken), 40-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |