2026-05-28
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G156HAB02.1 |
| Panelgrootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 361 ((W) × 227 ((H) × 8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Harde coating (5H) |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.2M |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Signalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.2, 40 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |