2026-05-20
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G150XVN01.2 |
| Paneelgrootte | 15,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 304,128(B)×228,096(H) mm |
| Randopening | 307,2(B)×231,1(H) mm |
| Omtrekgrootte | 326,5(B)×253,5(H) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 (typ.) |
| Contrastverhouding | 1500: 1 (standaard) [Transmissie] |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | MVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 20/15 (typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16,2M, 72% NTSC |
| Lamptype | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Sollicitatie | Industriële medische beeldvorming |
| Paneelgewicht | Nader te bepalen |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), aansluiting, 30 pinnen |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Werking: -30 ~ 70 °C; Opslag: -30 ~ 70 °C |