2026-04-28
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | G150XVN01.0 |
| Schermgrootte | 15,0 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Aantal pixels | 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI |
| Indeling | RGB Verticale streep |
| Actief gebied | 304,128 × 228,096 (H×V) |
| Afmetingen | 326,5 × 253,5 × 10,1 (H×V×D) |
| Randgebied | 307,2 × 231,1 (H×V) |
| Behandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 (typ.)(cd/m²) |
| Contrastverhouding | 1500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Werkmodus | MVA, Normaal zwart, Transmissief |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Responstijd | 20/15 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kleurdiepte | 262K/16,2M 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Gewicht | 950g (max.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 30-pins connector |
| Voedingsspanning | 3,3V (typ.) |
| Max. specificaties | Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 70 °C |