2026-04-24
| Merk | AUO |
| Model | G150XTN06.A |
| Diagonale Afmeting | 15,0 inch |
| Type | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelformaat | 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI |
| Configuratie | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 304,128(H)×228,096(V) mm |
| Buitenafmetingen | 326,5(H)×253,5(V) ×10(D) mm |
| Rand Gebied | 311,9(H)×236,85(V) mm |
| Behandeling | Antireflectie |
| Luminantie | 1800 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Responstijd | 5,7/2,3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijkhoek | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K/16,2M 60% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 50K uur, Met LED Driver |
| Gewicht | 1,00Kg (Max.) |
| Ontworpen Voor | Industrieel Buiten Hoge Helderheid |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins Connector |
| Voeding | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |