2026-05-13
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | G150XTN06.5 |
| Schermgrootte | 15,0 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelnummer | 1024(RGB)×768(XGA) 85PPI |
| Regeling | RGB verticale streep |
| Actief gebied (mm) | 304,128(B)×228,096(H) mm |
| Overzicht (mm) | 326,5 × 253,5 × 12 (H×V×D) |
| Randgebied (mm) | 307,4 × 231,3 (H×V) |
| Behandeling | Ontspiegeld |
| Luminantie | 300 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 80/80/70/80 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 5,7/2,3 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Werkmodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Kleurdiepte | 262K/16,2M 60% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Massa | 1,25 kg (typ.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector |
| Spanningstoevoer | 3,3 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C |