2026-05-18
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G150XTN06.3 |
| Paneelgrootte | 15,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 304,128(B)×228,096(H) mm |
| Randopening | 307,4(B)×231,3(H) mm |
| Omtrekgrootte | 326,5(B)×253,5(H)×13,5(D) mm |
| Oppervlak | Harde coating (2H), antireflectie |
| Helderheid | 1600 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (standaard) (TM) |
| Kijkhoek | 80/80/70/80 (standaard) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Reactietijd | 5,7/2,3 (typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16,2M, 60% NTSC |
| Lamptype | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Sollicitatie | Industriële buiten hoge helderheid |
| Paneelgewicht | 910 g (max.) |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Werking: -30 ~ 70 °C; Opslag: -30 ~ 70 °C |