2026-04-24
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G150XTN06.2 |
| Paneel Grootte | 15,0 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 304,128(B)×228,096(H) mm |
| Bezel Opening | 307,4(B)×231,3(H) mm |
| Buitenafmetingen | 326,5(B)×253,5(H) ×12(D) mm |
| Oppervlak | Antireflectie |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Responstijd | 5,7/2,3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 262K/16,2M 63% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 50K uur , Met LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Gewicht | 1,25Kgs (Typ.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signaal Interface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) , 20 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C ; Opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |