2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G150XAN03.0 |
| Paneel Grootte | 15,0 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 304,128(B)×228,096(H) mm |
| Afmetingen | 314,13 × 245,3 × 6,8 mm (H×V×D) |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) (Transmissie) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 16,2M , 60% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 50K uur, met LED driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 920g (Max.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaal Interface | eDP (1 Lane) , terminal, 30 pins |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Werken: -20 ~ 75 °C ; Opslag: -20 ~ 75 °C |