2026-04-25
| Vervaardiging | AUO |
| Model | G150XAN01.2 |
| Schermgrootte | 15.0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Pixelformaat | 1024 ((RGB) × 768 [XGA] 85PPI |
| De regeling | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((H) × 228.096 ((V) mm |
| Lijst Dim. | 326.5 ((H) × 253,5 ((V) × 6,8 ((D) mm |
| Bezelgebied | 309.9 ((H) × 236.3 ((V) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.2M 60% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| De massa | 660 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |