2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G140HAN01.1 |
| Panelgrootte | 14.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 309.14 ((H) × 173.89 ((V) mm |
| Grootte van de contour | 319 ((H) × 190.76 ((V) × 8.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | 16.2M, 72% NTSC. |
| Reactietijd | 15/10 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 580 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.2, 30 pinnen, terminal |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |