2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G140HAB01.1 |
| Diagonale maat | 14,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 309,14(B)×173,89(H) mm |
| Randopening | - |
| Luminantie | 300 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (standaard) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 15/10 (typ.)(Tr/Td) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 16,2 miljoen |
| Lichtbron | WLED, 30.000 uur, met LED-driver |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Aanraking op cel |
| Interfacetype | eDP (2 rijstroken), eDP1.2 |
| Voeding | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |