2026-05-22
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G133ZAN01.1 |
| Diagonale maat | 13,3" |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 3840(RGB)×2160, UHD 332PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 293,76(B)×165,24(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek afm. | 298,96(H)×186,42(V)×2,2(D) mm |
| Behandeling | Verblinding (waas 0%), harde coating (1H), reflectie 5,0% (typ.) |
| Luminantie | 450 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 1,07B 100% sRGB |
| Lichtbron | WLED, 30.000 uur, met LED-driver |
| Gewicht | 190 g (max.) |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | eDP (4 rijstroken), eDP1.4a, 40-pins connector |
| Voeding | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |