2026-05-16
| Merk | AUO |
| Model-P/N | G133XTN01.3 |
| Diagonale maat | 13,3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1366(RGB)×768, WXGA 118PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 293,42(B)×164,97(H) mm |
| Randopening | - |
| Overzicht (mm) | 306,3 × 195,2× 3 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Luminantie | 220 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 400: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | - |
| Werkmodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Kleurdiepte | 262K 43% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Massa | 250 g (max.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (1 baan), eDP1.2, 30-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 3,3 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |