2026-05-20
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G133XTN01.2 |
| Panelgrootte | 13.3 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768 WXGA 118PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 293.42 ((W) × 164.97 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 306.3 ((W) × 197,2 ((H) × 3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Matte, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 70/70/50/60 (typisch) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 5.7/2.3 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 46% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED, 20 km uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 255 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | 40 pin LVDS (1 ch, 8-bit), terminal |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |