2026-04-25
| Vervaardiging | AUO |
| Modelnaam | G133HAN02.0 |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Aantal pixels | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 166PPI |
| De regeling | RGBW rechthoek |
| Actief gebied | 293.472 ((H) × 165.078 ((V) mm |
| Lijst Dim. | 306.3 × 195.29 × 3.2 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 27 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.2M 45% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 30K uur, met LED Driver |
| De massa | 280 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Industriële medische beeldvorming |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (2 Lanes), 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |