2026-04-24
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G121XTN01.0 |
| Panelgrootte | 12.1 inch |
| Paneltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1024 ((2) × 768 ((2), XGA, 105PPI |
| Pixelformaat | RGBW rechthoek |
| Afbeeldingsgebied | 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm |
| Bezelopening | 250.8 ((W) × 188.4 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 279 ((W) × 209 ((H) × 9 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 25/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.2M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 6S3P WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 495 g (max.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |