2026-04-24
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G121SN01 V403 |
| Panelgrootte | 12.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 600, SVGA, 82PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 246 ((W) × 184,5 ((H) mm |
| Bezelopening | 249.05 ((W) × 188.3 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 279 ((W) × 209 ((H) × 9 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/65/75 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 25/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Typ van de lamp | 7S3P WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 750 g (max.) |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |