2026-05-22
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | G121SN01 V0 |
| Paneelgrootte | 12,1" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 800(RGB)×600, SVGA, 82PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 246(B)×184,5(H) mm |
| Randopening | 249,05(B)×188,3(H) mm |
| Omtrekgrootte | 279(B)×209(H)×9(D) mm |
| Oppervlak | Verblinding (nevel 0%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 500:1 (standaard) (TM) |
| Kijkhoek | 70/70/60/50 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Reactietijd | 10/25 (typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 59% NTSC |
| Lamptype | 2 stuks CCFL, 50.000 uur, zonder driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | 660 g (typ.) |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |